O firmie

Firma 7NT HiTech Sp. z o.o. już od 2006 roku zajmuje się produkcją zasobników różnego rodzaju, m.in. kontenerów z blachy ocynkowanej służących do zbiórki odzieży oraz kontenerów siatkowych stosowanych w produkcji przemysłowej. Ponadto zajmujemy się wytwarzaniem elementów elewacji ze stali nierdzewnej i aluminium.

Siedziba firmy znajduje się w Jędrzejowie (województwo świętokrzyskie), a maszyny, którymi dysponujemy pozwalają nam na profesjonalną realizację praktycznie każdego zamówienia, co jest szczególnie docenianie przez naszych zleceniodawców zarówno z kraju, jaki i z poza jego granic. Współpraca z nami to gwarancja niezawodności i pełnego zadowolenia z efektów naszej pracy.

W naszej hali produkcyjnej znajdą Państwo wiele specjalistycznych urządzeń, takich jak maszyny CNC (wycinarka narzędziowa, prasa krawędziowa) oraz kabinę lakierniczą do malowania na mokro. W naszym biurze projektowym każde z zamówień może zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z klientów.

Wybierając 7NT HiTech Sp. z o.o. jako Waszego producenta, możecie mieć Państwo pewność, że realizacja zamówienia przebiegnie w sposób rzetelny i profesjonalny.

Translate »