Projektowanie elewacji

Nasze biuro projektowe specjalizuje się w przygotowywaniu wizualizacji 3D oraz projektowaniu fasad budynków, aczkolwiek kompetencje zespołu projektantów pracujących dla nas wybiegają daleko poza to zagadnienie.

Wieloletnie doświadczenie naszych projektantów pozwala na nienaganne wykonanie dowolnych komponentów, również tych o niekonwencjonalnych kształtach. Zajmują się oni również przygotowywaniem planów i schematów każdego z potrzebnych elementów po to, by automatyczne wycinarki oraz lasery mogły wykonać precyzyjne moduły niezbędne do bezbłędnego montażu.
 
Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu najtrudniejszych elementów, nawet tych o bardzo nietypowych i skomplikowanych formach. To właśnie my jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez wysublimowany gust architektów i możemy wytworzyć podzespoły potrzebne do budowy wyszukanych budowli oraz wieżowców o nieszablonowych kształtach, takich jak np. „Złote Tarasy“ w Warszawie, „Broocklyn Museum“ w Nowym Jorku czy „The Centre(LDC-H6)“ w Hong Kongu. Przykładów na wykorzystanie technologii, jaką stosujemy w firmie 7NT HiTech Sp. z o.o. istnieje bardzo wiele w postaci niestereotypowych konstrukcji na świecie.
 
Nasi projektanci mogą zdołać wymaganiom zleceniodawców dzięki nowoczesnym technikom informatycznym. Podczas swojej pracy korzystają z renomowanych i licencjonowanych programów komputerowych znanych i cenionych na całym świecie (AUTOCAD, INVENTOR oraz TRUTOPS).

Translate »