Park maszynowy

Maszyny, którymi dysponujemy pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. Wszystkie elementy wytwarzane są na terenie naszego parku maszynowego dzięki urządzeniom takim jak np.:

Wycinarka narzędziowa automatyczna TC 500 firmy TRUMPF

Dysponujemy automatyczną wycinarką narzędziową, której zakres wycinania wynosi 2000 x 6000. Wycinarka ta spełnia najwyższe wymagania w zakresie technologii, szybkości, niezawodności, dokładności i powtarzalności produkcji.

Do najważniejszych cech wykrawarki należą:
wysoka częstotliwość uderzeń
szybka wymiana narzędzi
wysoka jakość kształtowania
nowe perspektywy obróbki dzięki zastosowaniu technologii rolkowej

Prasa krawędziowa TruBend 5170 firmy TRUMPF

Firma 7NT HiTech Sp. z o.o. posiada prasę przeznaczoną do produkcji wieloseryjnej i jednostkowej. W TruBend 5170 proces gięcia ułatwia automatyczny czujnik pomiaru kąta gięcia ACB (Automatically Controlled Bending). Dzięki temu możliwe są do osiągnięcia nawet najbardziej skomplikowane detale.  Bardzo często już pierwsza próba gięcia danego elementu jest w stanie zapewnić oczekiwaną jakość, a zarówno pomiar, jak i korekta wykonywane są w tym samym momencie. Dzięki temu z maszyny wyciągany jest gotowy element, wolny od ewentualnych wad. Po ukończeniu pierwszej operacji możliwe jest poprawienie czasów wykonania, co ma kluczowe znaczenie podczas produkcji większej ilości elementów.
 

Dane techniczne TruBend 5170:
Siła nacisku: 1700 kN
Skok: 445 mm
Maks. odstęp stół – belka: 735 mm
Wysokość zabudowy: 615 mm
Skośne ustawienie belki: ±10 mm
Długość gięcia: 4250 mm

Translate »